MÖBLER / Bord / Nattygsbord 12645508
nr 1264 5508
Nattygsbord
Ett par, 1950-tal, Bredd: 52 cm. Djup: 31 cm, höjd: 52cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 juli 2019
kl 18:56:24
150 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)